POLECAMY

ORKIESTRA ALEX BAND pod dyrekcją ALEKSANDRA MALISZEWSKIEGO – polska orkiestra rozrywkowa, która od przeszło 20 lat reprezentuje nasz kraj na wszelkiego rodzaju koncertach i show, na scenach w Europie i Świecie.
Z wielkim powodzeniem uczestniczyła na festiwalach muzycznych w kraju (Opole, Sopot) jak i za granicą (Monte Carlo Festiwal, Karlshamn Festiwal – Szwecja, Drezno Festiwal).
Od wielu lat, każdego roku uczestniczy wykonawcom z całego świata podczas największego show świąteczno-noworocznego w Zurichu – Conelli Show – ok. 80 przedstawień od połowy listopada do końca roku, łącznie z wielką Galą Sylwestrową i Noworoczną. Koncertuje w Polsce i za granicą z największymi polskimi i zagranicznymi gwiazdami – Niemcy, Szwajcaria, Luxemburg, Szwecja, Kuba, Stany Zjednoczone i Kanada (dla Polonii). Orkiestra Alex Band dokonała wielu nagrań płytowych, telewizyjnych i radiowych. Orkiestra z dużym powodzeniem koncertuje i bawi podczas największych, ekskluzywnych imprez balowych, zarówno w kraju jak i za granicą. Repertuar Orkiestry to największe hity światowe zarówno z muzyki rozrywkowej i poważnej w lekkim opracowaniu. Jednak największym powodzeniem cieszy się bardzo dziś ceniona muzyka swingowo-bigbandowa, nawiązująca do brzmień słynnych amerykańskich orkiestr lat 60., 70., i 80.

Chcesz zorganizować koncert Orkiestry Alex Band?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com