POLECAMY

ONE WAY to pierwszy zespół dance’owo clubowy w Polsce, który tworzy  muzykę na światowym poziomie. W repertuarze zespołu znajdują się dynamiczne hitowe produkcje klubowe, które na koncertach porywają tysiące ludzi.
Każdy ich występ to duże wydarzenie medialne i gwarantowana dobra zabawa. Zespół powstał w 2009 roku a już ma na koncie wiele sukcesów, jego klipy są emitowane w takich stacjach jak VIVA polska, 4fun tv, TV Disco itp Zespół grał już w Belgi , Holandii i Londynie.
Koncerty ONE WAY to ponad godzinny występ, podczas którego zespół daje maximum energii i mocy , zespół poza swoimi autorskimi hitami podczas koncertów gra również kilka coverów np LIVE is Live czy Suzana w swoich remixach, które podczas koncertu rozgrzewają publiczność do czerwoności. Duża frekwencja koncertowa właścicieli dyskotek, klubów i organizatorów imprez plenerowych w Polsce jest znakiem, że koncerty ONE WAY to widowisko na światowym poziomie. Niesamowity kontakt z publicznością to zasługa Mc Gucciego – afroamerykanina od kilku lat na stałe mieszkającego w Polsce, mającego potężne doświadczenie grając jako Dj i Mc przez 10 lat w największych klubach w Ameryce i wnoszącego do ONE WAY oryginalność i wysoki poziom koncertowy. Wszystkie produkcje ONE WAY produkuje Pati Verner – producent muzyczny, kompozytor, realizator dźwięku, cały czas poszukujący swojej jedynej drogi brzmieniowej, łamiący wszelkie kanony i mieszający wszystkie style muzyczne, współpraca z wieloma artystami w Polsce i za granicą cały czas ustawia go w czołówce polskich producentów muzycznych.
Wokale nagrywa ANYA – wokalistka o niebywałych walorach wokalnych, podnosząc wysoko poprzeczkę.
Dodatkową atrakcją są najwyższej klasy  tancerze tworzący niezapomniane show – (pochodzący z najlepszych szkół dance w Polsce biorący udział w programie TV You Can Dance.

Chcesz zorganizować koncert zespołu One Way?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com