POLECAMY

One Moment pochodzi z Ustki i powstał w 2013 roku. Wokalistą i Liderem grupy jest Krzysztof Szpot dla przyjaciół Pyza. Muzyk, kompozytor, aranżer laureat wielu konkursów i festiwali, uczestnik takich programów telewizyjnych jak: „Kawa czy herbata”, „Droga do gwiazd” czy „Idol”, laureat Disco Hit Festival Kobylnica 2013/14.

Krzysztof czaruje swoim głosem, a energia, którą posiada, to nic innego jak 380V, tak mówią o nim przyjaciele. Sam jednak nie tworzy zespołu. W skład grupy wchodzi Zbigniew Sawicki – znakomity muzyk multiinstrumentalista, autor wielu tekstów, instruktor do spraw muzyki. Ich dwie tancerki to Patrycja Kunysz (czarująca blondi) oraz Aleksandra Krugła. Zespół nagrał już wiele teledysków, które są rewelacyjnie przyjmowane przez szeroką publiczność. Koncertują w Polsce, jak również poza granicami kraju. Obecne brzmienie zespołu One Moment to zupełnie nowa fala brzmieniowa, a każda z kolejnych produkcji robi ogromne wrażenie na słuchaczach.

Zapewniamy, że grupa One Moment będzie ulepszać swoje oryginalne brzmienie i z całą pewnością nie spocznie na laurach, tylko będzie starała się wam dać jeszcze wiele radości i dużo dobrej muzyki!

Chcesz zorganizować koncert zespołu One Moment?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com