POLECAMY

Kapela góralska „ONDRASZKI” powstała z potrzeby serca w roku 1990. Ma za sobą wiele koncertów w kraju i za granicą. Dorobek artystyczny Ondraszków dokumentują liczne dowody sympatii słuchaczy. Kapela góralska wydała płytę „Kółecka sie łobracajom”, w której przedstawia swoje spojrzenie na muzykę góralską poprzez autorskie utwory oraz interpretacje hitów muzyki góralskiej. W repertuarze artystycznym znajdują się tradycyjne utwory muzyczne regionu Beskidu Śląskiego i Żywieckiego, Podhala, Rejonu Karpat, a także biesiada. O sobie mówią: Zaśpiewomy i zagromy tak, jak Wy zatańcujecie, drugich takich nie ma nigdzie na calutkim Bożym świecie! Obecnie Ondraszki to dwie piękne góralki: Dorota i Małgorzata, co na skrzypach niejedno potrafią, Wojtek, co basetlę trzyma mocno w dłoni oraz Damian, co zabawia, śpiewa i tańcuje. Kapela góralska Ondraszki poleca się na co dzień i od święta!

Polecamy autorskie programy koncertowe:
– Pieśni Patriotyczne na góralską nutę,
– Spotkanie z Folklorem – audycja dla dzieci i nie tylko,
– Bóg się rodzi – Koncert kolęd i pastorałek,
– Spod tego Jawora – koncert papieski,
– Kółecka sie łobracają,
– Biesiada góralska.

Program Świąteczny.

Program przygotowany specjalnie na czas świąteczny. Podczas trwania koncertu usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy, pastorałki oraz opowieści wigilijne, a wszystko w niepowtarzalnym góralskim klimacie. Zapraszamy do wspólnego kolędowania!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Ondraszki ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com