POLECAMY

Coraz dojrzalsza, a przez to piękniejsza, bardziej świadoma siebie. Energetyczna, zmysłowa. Czerpie z życia garściami. Wciąż zdobywa kolejne szczyty, by realizować swoje marzenia. Olga Bończyk urodziła się we Wrocławiu. Na tamtejszej Akademii Muzycznej ukończyła wydział wokalno – aktorski. Swoją karierę rozpoczynała w zespole Spirituals Singers Band. Szerszej publiczności znana jest z serialu „Na dobre i na złe” oraz programu telewizyjnego „SmaczneGo”. Artystka występuje również w wielu spektaklach wystawianych na deskach teatralnych (m.in. „Pozory mylą”, „Za rok o tej samej porze”, „Zdobyć Utrzymać Porzucić”).

– Kiedy byłam jeszcze bardzo małą dziewczynką, marzyłam o tym, żeby zostać artystką i te marzenia zwyczajnie mi się spełniły. Radość z faktu, że tak się stało, daje mi do dzisiaj poczucie ogromnego spełnienia. To, co dostałam, co sobie wypracowałam oraz to, gdzie dzisiaj jestem, jest dla mnie ciągle wielką radością i takim dziecięcym zdziwieniem, że mi się wszystko udaje. – opowiada artystka.

W 2016 roku przypada 30 – lecie pracy artystycznej. Z tej okazji artystka planuje serię koncertów po całej Polsce.

Na koncert Jubileuszowy składają się znane i lubiane przez publiczność standardy, które Olga od lat ma w swoim repertuarze, piosenki Kaliny Jędrusik w wyjątkowych jazzowych aranżacjach oraz utwory pochodzące z autorskiej płyty pt. „Piąta rano”, która ukazała się w 2013 roku. Widzowie usłyszą m.in. „Nie budźcie mnie”, „Gram o wszystko”, „Moja mama”, „Jego portret”, „Walc Embarras”, „Kasztany” czy „Remedium”.

Oldze na scenie towarzyszyć będą również znakomici muzycy jazzowi, z którymi od kilku lat koncertuje po całej Polsce.

Program Świąteczny.

To wyjątkowy, pełen ciepła i finezji koncert, który został przygotowany specjalnie na bożonarodzeniowy okres. Na program składają się kolędy polskie, a także zimowe piosenki i amerykańskie świąteczne przeboje w polskich tłumaczeniach. Piękno i siła tego koncertu tkwi w repertuarze, ale także w niepowtarzalnym nastroju, jaki tworzy artystka. Nie zabraknie tu wspólnego kolędowania, które przecież zawsze było w polskiej tradycji. Swingujące aranżacje dopełniają całość dopracowanego w każdym calu koncercie. W repertuarze znajduje się także kilka piosenek z koncertu „Trzeba Marzyć” czyli najpiękniejszych polskich przebojów z lat 60. – 70.

Chcesz zorganizować koncert Olgi Bończyk? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com