POLECAMY

W programie usłyszymy największe przeboje opolskiego festivalu: Czarny Alibaba, 20 lat a może mniej, Do zakochania jeden krok, Bo z dziewczynami, Daj mi tę noc, Przeżyj to sam, Cicha woda, Ostatnie tango w Paryżu.

Prowadzący Darek Nowicki to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy, specjalizujący się w muzyce rozrywkowej. Muzyczną karierę rozpoczął w słynnym Teatrze Rozrywki w Chorzowie gdzie wraz ze szkolnymi kolegami Ryszardem Riedlem (Dżem) i Mirosławem Bregułą (Universe) wystąpił w wielkim widowisku muzycznym: K.Gartner i E. Brylla „Pozłacany Warkocz”. Nad jego wokalem czuwają takie sławy jak Renata Danel, Norbert Blacha czy Juliusz Kamil Kuźnik. W chórkach nagrań studyjnych występują gwiazdy polskiej estrady: Kasia Klich, Kuba Banach, Kamil Kuźnik i wielu innych. Wydał 15 płyt z czego 6 otrzymało status „Złotej Płyty”. Największe jego przeboje to: „Ostatnie Tango w Paryżu”, „Spotkanie w Niebieskiej Kawiarni”, „Gorzkie Wino Słodki Grzech”, „Żółte Tulipany”.

Zdobywca wielu nagród i wyróżnień na festiwalach w kraju i za granicą:
GRAND PRIX DU DISC Festiwal Kwiatów Cypr 2001,
NAGRODA PUBLICZNOŚCI Festiwal Bratysławska Lira” 2002,
III miejsce MUSIC FESTIVAL Villach Austria 2003,
“ZŁOTY GŁOS RADIA CHICAGO” Radio Chicago USA 2002,
GOLD “LOWE” Deutche Hit Parade Niemcy 2003.

Występował na wszystkich kontynentach grając dla Polonii, która nazywała go “Ambasadorem Polskiej Piosenki Najchętniej Słuchanej” Wielokrotnie występował na krajowych festiwalach: OPOLE, KOŁOBRZEG, ZIELONA GÓRA, SOPOT FESTIVAL.

Chcesz zorganizować koncert Od Opola do Opola?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com