POLECAMY

Show pełen humoru, tańca, muzyki, iluzji oraz ekstrawagancji, w którym wszystko się może zdarzyć! Zaczarowany świat kabaretowy i występy znakomitych artystów zawrócą Państwu w głowie niczym butelka dobrego wina!

W programie udział biorą:

  • Skiba – artysta wszechstronnie uzdolniony, jeden z najbardziej energetycznych konferansjerów polskiej estrady. Lider zespołu Big Cyc, autor programów satyrycznych i kabaretowych, „znawca kobiet” wystąpi w roli prezentera prowadzącego całość programu, zapewniając swoim poczuciem humoru doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom imprezy.
  • Revel – jedyna w Polsce grupa taneczna w stylu Burlesque, której występy pozostawiają zawsze niezapominane wrażenia w każdym z widzów! Tancerki podczas programu zaprezentują efektowne układy choreograficzne oraz niezwykle atrakcyjne kostiumy. Występ grupy tanecznej Revel to show emanujący zarówno elegancją, kobiecością, jak i niespotykaną  dynamiką tańca i muzyki.
  • Elvira – wokalistka o niespotykanej barwie głosu, laureatka programu TVN „Droga do Gwiazd” oraz uczestniczka prestiżowych festiwali piosenki w Opolu i Sopocie. Artystka zaprezentuje m.in największe przeboje musicalowe znane z takich filmów jak „Burlesque”, „Chicago” oraz „Cabaret”. Występy Elviry są zawsze widowiskiem na najwyższym poziomie artystycznym.
  • KSC – kabaret, który z powodzeniem łączy słowo, ruch, muzykę i śpiew z wyjątkowo ekscentrycznym poczuciem humoru. Zaprezentuje spektakl na pograniczu burleski i pantomimy. Specyficzne poczucie humoru tego kabaretu, niespodziewane zwroty akcji, gagi na pograniczu abstrakcji zawsze spotykają się ze spontanicznym przyjęciem publiczności.
  • Magic Filip – iluzjonista znany m.in z programu „Mam Talent” zaprezentuje magiczny show odznaczający się niezwykła dynamiką i różnorodnością. W bezpośrednim kontakcie z widzami stworzy widowisko będące nie tylko czysto wizualnym pokazem iluzji, ale i formą intelektualnej rozrywki.
  • Super Trio – zespół trzech niezwykle utalentowanych instrumentalistów wyróżniający się niespotykaną swobodą interpretacji tematów muzycznych oraz oryginalnymi aranżacjami i charakterystycznym brzmieniem saksofonu. Muzyka zespołu Super Trio tworzy nastrojowy klimat całości programu, przenosząc publiczność w magiczny świat.

Chcesz zorganizować Noc Burleski? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com