POLECAMY

Muzyka i dubbing na żywo do klasyki niemego kina. Niemy Movie to czterech muzyków i aktor, wykonujących na żywo muzykę i dubbing do niemych filmów. Filmy w ich interpretacji nabierają kolorów i humoru: ilustrują je muzyką w wielu stylach, postacie obdarzają indywidualnymi głosami. Każdy z członków zespołu jest multiinstrumentalistą, grupa porusza się swobodnie w różnych konwencjach, od klasyki po rozrywkę, od teatralnego patosu po kreskówkowy slapstick. Zmienia instrumenty w trakcie filmu, lektor na jednym oddechu naśladuje Króla Kier i Alicję, a efektem jest mozaika barw i emocji, kolory, które wykraczają poza odcienie szarości na ekranie.

O wszechstronności Niemy Movie świadczy różnorodność repertuaru: są w nim filmy przygodowe, horrory, komedie, dramat, formy krótko- i pełnometrażowe. Z zamiłowania do kina i muzyki, zespół stale rozszerza repertuar o nowe filmy, szuka inspirujących „dzieł osieroconych”, których projekcja nie wiąże się z naruszeniem praw autorskich. Pokazy Niemy Movie doceniła publiczność i organizatorzy wielu wydarzeń, także na prestiżowych festiwalach i w renomowanych obiektach kulturalnych.

Chcesz zorganizować występ zespołu Niemy Movie ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com