POLECAMY

NEXT to projekt muzyczny, który powstał na początku 2012 roku. Założeniem było stworzenie muzyki tanecznej i wpadającej w ucho. Pomysłodawcą i wokalistą jest Aureliusz Stachowiak. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w dzieciństwie, począwszy od szkoły muzycznej na akordeonie. W roku 1996 wraz z bratem założyli zespół muzyczny i jak większość zespołów zajmowali się oprawą muzyczną imprez rodzinnych, wesel, zabaw tanecznych itp. Po kilkunastu latach muzykowania i setkach zagranych imprez przyszedł czas na zmianę nazwy i zaistnienie dla szerszej liczby odbiorców.

Utwory zespołu są zaaranżowane przez najlepszych producentów w gatunku muzyki disco polo & dance, nowa jakość i pomysł na dalszą przygodę z muzyką. Skład NEXT to wokalista, a zarazem lider zespołu Aureliusz oraz dwie urocze tancerki – Ania i Amanda. Największe hity zespołu to „Przebaluję całą noc”, „I ty i ja”, „Kochałem tylko ją”.
Obecnie zespół koncertuje w całym kraju, teledyski NEXT emitowane są we wszystkich ogólnopolskich telewizjach muzycznych takich jak POLO TV, DISCO POLO MUSIC, POWER TV, ITV. Powstaje materiał na debiutancką płytę. Zespół z każdym nowym utworem zyskuje kolejnych wiernych fanów i coraz szersze grono odbiorców.

Chcesz zorganizować koncert zespołu NEXT? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com