POLECAMY

Neo Retros to czterech muzyków, którzy pogrążeni we śnie przetrwali  kolejne koronacje i abdykacje Królów, Królowych i Ojców Chrzestnych Rocka, Popu i Hip-Hopu, obudzili się nagle w XXI wieku otoczeni współczesnymi zabawkami i brzmieniami, lecz gdzieś wewnątrz nich nadal rezonują dalekie echa przeszłości. Neo Retros tworzą piosenki pełne kontrastu. Czasem nowoczesne, czasem klasyczne, innym razem kosmiczne. Zapraszają słuchacza na huśtawkę nastrojów, od złości do spokoju. Istotnym zapisem w konstytucji Neo Retros jest unikanie bezcelowych solówek, przydługich wstępów i zakończeń oraz nadużywania słowa “baby”.
Neo Retros to podwójni zwycięzcy TOP Trendy Festiwal 2011.
Przebój Neo Retros “The High-rise in the Sunshine” wygrał Nagrodę Publiczności i Nagrodę Jury na Top Trendy Festival 2011 w Sopocie. Znalazł się nie tylko na pierwszych miejscach list przebojów, ale też na kilku składankach. Kolejne single “Billy and his gun” i “Loudness of Silence” również zostały ciepło przyjęte i podbijają radiowe zestawienia przebojów.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Neo Retros?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com