POLECAMY

Zespół Nefer powstał w Łodzi wiosną 2006 roku. Na początku 2008 roku ukazał się debiutancki album grupy. Do współpracy zespół zaprosił m.in. Artura Gadowskiego, który zaśpiewał z Adamem piosenkę „Samotni w sieci”. Całą płytę masterował Alan Silverman z USA (współpracował m.in. z Norah Jones, Chaka Khan, Ennio Morricone). Singlem promującym album była piosenka „Nieważne to”, która kilkakrotnie gościła na pierwszym miejscu listy Hop-Bęc w radiu RMF Maxxx. W lipcu 2008 roku zespół zagrał przed światowej sławy kanadyjską wokalistką Avril Lavigne w Hali Stulecia we Wrocławiu.
Nefer ma na koncie udział w programie TVN „Uwaga – Kulisy sławy”. Członkowie zespołu byli również jurorami w kategorii „teen” w plebiscycie Onet Blog Roku 2008. W lutym 2010 zespół brał udział w finale Krajowych Eliminacji do konkursu Eurowizja 2010 z piosenką pt.: „Chciałem zostać sam”.

Od czasu poprzedniej płyty członkowie zespołu zdążyli już dorosnąć i zmienić swój wizerunek. Każdy z nich zdobywał nowe umiejętności i doświadczenia, szkolił swój warsztat gry na poszczególnych instrumentach. Głos wokalisty stał się pełniejszy, dojrzał. Przebój „A ty uwierz mi” jest singlem zapowiadającym nowy album zespołu.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Nefer?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com