POLECAMY

Natasza Urbańska jest utalentowaną polską aktorką telewizyjną i teatralną. Znakomicie sprawdza się również jako piosenkarka i tancerka. Można się o tym przekonać, odwiedzając warszawski teatr Studio Buffo, z którym Natasza jest na stałe związana. Występuje we wszystkich spektaklach wystawianych w Studio Buffo. Zagrała między innymi Rosalinę w Romeo i Julia” oraz Ankę w kultowym musicalu „Metro”. Jest wielokrotną mistrzynią Warszawy w gimnastyce artystycznej. Swoich sił próbowała również jako modelka pokazów mody znanych projektantów (m.in. pokaz mody „PUMY”). Znana jest również jako twarz reklamowa stacji Canal+. Natasza wystąpiła w wielu muzycznych przedsięwzięciach, m.in. „Jak oni śpiewają” (2007), „Jaka to melodia?” (2007), była gwiazdą Gali Sylwestrowej TVP1 (2005). Artystka wydała płyty „Hity Buffo vol. 1 – Natasza Urbańska” (2009) oraz „One” (2014).

W ofercie koncerty:

Natasza z zespołem

Jedyny w swoim rodzaju godzinny koncert, przygotowany przez sztab muzyków, choreografów, artystów wizualnych oraz oczywiście – samą Nataszę. Każda minuta show gwarantuje zero miejsca na nudę i porcję całkowicie nowych wrażeń.
„Natasza Urbańska & Band” to największe hity światowych list przebojów w wyjątkowo dynamicznych aranżacjach (niezastąpione trio dęte!), perfekcyjna choreografia z udziałem grupy tancerek oraz zaprojektowana specjalnie na tę okazję, wielobarwna gra świateł. Całość jest jak zastrzyk energii przez cały czas trwania koncertu i długo po nim!

Natasza akustycznie

Pełen elegancji i zmysłowości projekt stworzony z myślą o publiczności doceniającej magię wysmakowanych, jazzowych brzmień. Koncert wypełniają po brzegi wykonania piosenek, które Natasza osobiście wybrała z repertuaru swoich muzycznych inspiracji. Nie zabraknie w nim standardów gatunku (w tym brawurowego wykonania „Fever”), ale i innych utworów przeniesionych w jazzowy świat dzięki wyjątkowym aranżacjom. „Jazz Akustycznie” to widowisko rodem z dawnych saloników jazzu, podczas którego Natasza oczaruje całą publiczność i każdego widza z osobna.

Recital z fortepianem

Nastrojowy recital, w którym jedyne instrumenty to głos Nataszy i fortepian. Przy akompaniamencie fortepianisty artystka zaprosi Państwa do niezapomnianego świata prawdziwych emocji, których piękno nie potrzebuje wsparcia efektów specjalnych. Recital ten to doskonały wybór na uświetnienie wieczoru w kameralnym gronie.

Show półplayback

Zjawiskowy show pół-playback z udziałem chórku i tancerzy. To prawdziwa uczta dla zmysłów, pełna emocji i muzycznych niespodzianek, przygotowywanych specjalnie na wybrane widowisko. Klimat show doskonale uzupełnia towarzysząca artystce grupa taneczna, ciekawie zaaranżowana scena, oprawa świetlna oraz ogromna porcja niezapomnianych wrażeń!

Repertuar specjalny – event:

– francuski,
– włoski,
– rosyjski,
– latynoski.

Chcesz zorganizować koncert Nataszy Urbańskiej?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com