POLECAMY

Natalia Szroeder – wokalistka. Od dzieciństwa obracała się w kręgach artystycznych. Wychowywała się otoczona zdarzeniami muzycznymi i teatralnymi. Już jako dziesięciolatka była aktorką teatru „Dialogus”. Dzięki temu poznała tajniki teatru inspirującego się tradycją kaszubską. Uniwersalne wartości kultury również nie były jej obce, ponieważ była uczestniczką parchowskich festiwali teatralnych i muzycznych. W tym czasie kontynuowała również naukę gry na skrzypcach.

Nie chciała być jedynie konsumentem, postanowiła sama działać. Zakładała z rówieśnikami zespoły wokalne i taneczne. Jest inicjatorem różnych zdarzeń o charakterze kulturalnym. Jednak jej największą pasją okazał się śpiew. Na swojej drodze spotkała wielu wspaniałych artystów m.in. pianistę Tomasza Stroynowskiego i wokalistkę Weronikę Korthals, z którą realizuje szereg projektów muzycznych. Brała udział w licznych konkursach wokalnych, w których zajmowała czołowe miejsca.
Ma na swoim koncie występy telewizyjne m.in. w programie „Od przedszkola do Opola” i w koncercie kolęd pt. „Chwała na wysokości” w TVP2. Śpiew Natalii można usłyszeć w filmie „Między kroplami deszczu”, jak również podczas występów folklorystycznego zespołu kaszubskiego „Modraki”. W 2011 roku Natalia wygrała znany program telewizyjny „Szansa na sukces” śpiewając utwór „Cicha woda” Maryli Rodowicz. Jej debiutancki singiel pt: „Jane” został Kaszubskim hitem lata. Piosenka utrzymywała się przez wiele tygodni na liście przebojów stacji VIVA TV. „Jane” pojawiła się również w 4fun.tv, a w radiu RMF FM gościła w czołówce listy przez kilka tygodni.

Natalia wystąpiła również w programie „Dzień dobry TVN”, który emitowany jest przez telewizję TVN. Kolejne programy, które gościły Natalie to „Weekend z Gwiazdą” (4fun.tv), „In & Out” (VIVA TV) oraz ostatnio „Kilerskie Karaoke” w odcinku z Sylwią Grzeszczak i Mrozem (Eska TV). Słucha różnej gatunkowo muzyki od jazzu, poprzez muzykę klezmerską i aż do rocka, ale jej największym idolem jest Michael Jackson. Natalia oddaje się swej pasji z ogromnym zaangażowaniem.

Krótko po jej pierwszym solowym singlu, ukazał się duet nagrany z Liberem, pt. „Wszystkiego na raz”, który otworzył drzwi do licznych programów i wydarzeń telewizyjnych, a przede wszystkim do najważniejszych festiwali muzycznych w kraju (Sopot Top Trendy, Sopot Top of the Top, Eska Music Awards, Lato Zet i Dwójki, Sabat Czarownic, Festiwal Piosenki Rosyjskiej). Piosenka zwojowała listy przebojów i kilka tygodni z rzędu utrzymywała się w czołówce najczęściej granych utworów w kraju.

W maju 2013 ukazał się kolejny singiel w wykonaniu Natalii i Libera, pt. „Nie patrzę w dół”, który zyskał sporą rzeszę odbiorców i jest bardzo entuzjastycznie odbierany podczas koncertów. „Nie patrzę w dół”, podobnie jak poprzedni singiel, przez długi czas był najczęściej granym utworem w Polsce. Sezon wakacyjny 2013 okazał się dla Natalii i jej zespołu bardzo pracowity, po jego zamknięciu, pojawił się kolejny, tym razem solowy, singiel Natalii pt. „Tęczowy”. W tym samym czasie Natalia wraz z Liberem, Rafałem Brzozowskim i Mateuszem Mijalem wyjechała do Londynu, by zagrać tam koncert. Po powrocie wzięła udział w jubileuszowym koncercie Ireny Santor, pt. „Tych lat nie odda nikt” (TVP2), koncercie zorganizowanym z okazji „Dnia Papieskiego” (TVP1) oraz w Koncercie Kolęd w Kielcach (TVP2). Nie minęło kilka miesięcy, a światło dzienne ujrzał kolejny solowy singiel Natalii, pt. „Nie pytaj jak”. Piosenka szczególnie ważna, ponieważ Natalia jest współautorką tekstu. W kwietniu 2014 Natalia wzięła udział w „Young Stars Festival”, przedsięwzięciu muzycznym, mającym na celu propagowanie twórczości młodzieży w Polsce. Maj 2014 jest szczególnie trudnym dla niej momentem, ponieważ oprócz koncertów, czeka ją szereg egzaminów maturalnych. Natalia wystąpiła podczas koncertu jubileuszowego Ryszarda Rynkowskiego, który odbył się podczas Festiwalu Opole 2014. W 2014 Natalia wraz z zespołem zagrała dużą trasę koncertową po całej Polsce, a w międzyczasie kończyła pracę nad nową płytą.

Chcesz zorganizować koncert Natalii Szroeder?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com