POLECAMY

Absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Aktorka Teatru Polskiego w Warszawie. Karierę zaczęła wiele lat temu w Słupsku w Młodzieżowym Centrum Kultury. Jest Laureatką wielu prestiżowych konkursów i przeglądów wokalnych i aktorskich. W 2013 roku w wielkim stylu zwyciężyła w programie talent show „The Voice of Poland”.
Od 2007 roku wraz z pianistą Piotrem Proniukiem tworzą bluesowy zespół Sikora Proniuk Duo, oprócz tego Natalia jest wokalistką zespołu Mięśnie.
Została Laureatką konkursu Super Debiuty na Festiwalu Piosenki w Opolu, gdzie po Mistrzowsku wykonała piosenkę Konie Maryli Rodowicz.

Natalia nie schodzi ze sceny także w Teatrze. Można ja zobaczyć m.in. w w spektaklu „Hekabe” i „Wszędzie jest Wyspa Tu” w Teatrze Polskim, W Teatrze Studio Koło w spektaklu” Kalino Malino czerwona Jagodo” a w Teatrze Prezentacje w przepięknym i poruszającym spektaklu „Martwa Królewna”
Natalia Sikora to Wielki Talent, olbrzymi temperament i zjawisko na skalę światową !

Chcesz zorganizować koncert Natalii Sikory?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com