POLECAMY

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Jest perfekcjonistką – utalentowaną i pracowitą. Współkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoją pasję. W domowym studio nagrań, wraz z mężem zajmuje się również produkcją muzyczną. Nagrała 13 solowych albumów, z których niektóre uzyskały status złotej lub platynowej płyty.
Koncerty Natalii to połączenie największych hitów takich jak „Im więcej Ciebie tym mniej”, „W biegu”, „Wierność jest nudna”, „To jest komiks” oraz utworów z ostatnich płyt. To spektakularna gra dźwięków i świateł, która doskonale sprawdza się na każdej scenie!

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich Artystek. Słynie z tego, że nie boi się wyzwań, a z każdego wychodzi obronną ręką. Natalia może zagrać koncert wraz z grupą Atom String Quartet. Jest to wiodący polski zespół jazzowy oraz jeden z najciekawszych kwartetów smyczkowych na świecie. Obsypywany nagrodami, doceniany nie tylko przez publiczność, ale i krytyków.
Ich muzyczne ścieżki mogą skrzyżować się na Państwa scenie, co będzie precyzyjnie skonstruowanym dźwiękowym spektaklem, w którym elektroniczna perkusja wesprze klasyczny kwartet smyczkowy. I na odwrót.

Chcesz zorganizować koncert Natalii Kukulskiej?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com