POLECAMY

Nat Osborn Band rodem z Brooklynu w Nowym Jorku! Zespół łączy elementy rocka, funk, soul i mnóstwo innych stylów uchwyconych w błyskotliwych i inteligentnych utworach Nata, który jest autorem tekstów oraz kompozytorem. Wszystko to dopieszczone jest trzyczęściową sekcją dętą. Świetna muzyka Nat Osborn Band podczas wrześniowej trasy koncertowej w Polsce z pewnością przyciągnie wielu widzów na Państwa imprezę! Jest to niepowtarzalna okazja, by obejrzeć tak wyjątkowy zespół w naszym kraju.
Założony pod koniec 2011 roku zespół szybko wyrobił sobie na scenach w Nowym Jorku i północno – wschodniej części USA bardzo dobrą opinię. Ich debiutancki album, w produkcji którego brały udział osoby współpracujące z legendami muzycznymi, był bardzo dobrze oceniany i zajmował wysokie miejsca na listach niezależnych krytyków muzycznych (Best Albums of 2013). Po premierze zespół koncertował, grając kilkaset koncertów w Stanach Zjednoczonych i Europie. Pojawiał się często jako gwiazda podczas festiwali po obu stronach Atlantyku oraz w telewizji w siedmiu krajach.

„Nat Osborn Band ma rzadki talent do istnienia równocześnie w kilku różnych miejscach naraz” – Deli NYC
„Łał! Co za dźwięk ” – Artie Lange, na żywo podczas Artie Lange Show

Chcesz zorganizować koncert zespołu Nat Osborn Band? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com