POLECAMY

Zespół Nadija powstał w 2008.

Muzyka, którą Nadija przekazuje w formie niesamowitej energii, to genialna mieszanka folku, rocka, ska i reggae. Jest to także połączenie kilku kultur słowiańskich, które reprezentują członkowie zespołu. Teksty, które wypływają prosto z serca śpiewane są w języku łemkowskim, polskim oraz ukraińskim.

Nadija wyznaczyła sobie pewną misję, podróż, do której chce zaprosić wszystkich, którzy dadzą sobie szansę na spotkanie z nimi. Jest to poznanie pięknej łemkowskiej kultury w Polsce i Europie. Szóstka energetycznych chłopaków chce pokazać , że poprzez muzykę możliwe jest jednoczenie różnych kultur oraz mniejszości etnicznych. Poprzez muzykę spróbują nauczyć odbiorców szacunku dla siebie samych i innych kultur, rodzajów muzyki czy zwyczajów.

W maju 2013 ukazała się druga płyta „KulturaL”, która niesie radość, moc energii i pasję. Płyta uzyskała tytuł płyty tygodnia w Radio Zielona Góra, a kawałek Jak Sobie zaśpiwam długo utrzymywał się na szczycie listy przebojów Radia Plus Legnica.

 

Chcesz zorganizować koncert zespołu Nadija?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com