POLECAMY

Autorski mikołajkowy program Jarosława Janiszewskiego, wokalisty formacji Bielizna i Czarno-Czarni pt. „Na tropie Świętego Mikołaja”. 

Program skierowany jest do osób w wieku od siedmiu do stu siedmiu lat. Nigdy nie wyrasta się z tęsknoty za prezentami, choinką i starszym jegomościem z brodą, który zakrada się przez komin. Świąteczna impreza jest doskonałą okazją do uszanowania stałych klientów firmy, integracji pracowników. Naszym Mikołajem będzie aktor, Bogdan Gorczyca, dziennikarz popularnego niegdyś radia ArNet, który współpracował m.in. z Wojciechem Mannem przy realizacji programu telewizyjnego „5-10-15”. Mikołaj rozda prezenty, porozmawia z gośćmi o mijającym roku, a także przeprowadzi quiz pt. „Co wiesz o Świętym Mikołaju?” W nastrój świąteczny muzycznie wprowadzi nas zespół „Gumowe Renifery” składający się z czołowych muzyków Trójmiasta. Usłyszymy świąteczne standardy – od „White Christmas” po „Santa Claus Is Coming To Town”. Całość poprowadzi Jarek Janiszewski, który w finale imprezy zaprezentuje kilka standardów muzyki rozrywkowej.

Chcesz zorganizować koncert mikołajkowy Na tropie Świętego Mikołaja?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com