POLECAMY

Grecka grupa wokalno-instrumentalna Mythos prezentuje oryginalny barwny koncert na żywo. Mythos to Grecy, piękne greckie stroje, greckie instrumenty, bouzuki, greckie melodie, śpiew oraz świetna zabawa z publicznością połączona z nauką tańca.

Greckie zespoły od lat cieszą się dużą popularnością. W trakcie koncertu zespołu Mythos usłyszycie Państwo największe greckie przeboje, zatańczycie wraz z nimi taniec Greka Zorby czyli „Sirtaki” i „Hasaposerwiko”. Mythos stworzył barwny program przedstawiający muzykę grecką od dawnej pieśni do współczesnych przebojów i utworów własnych. Członkowie zespołu to doświadczeni muzycy i wokaliści występujący już wiele lat na scenach Grecji, Polski, Niemiec, Szwecji, Francji, Holandii itd. biorąc również udział w koncertach znanych greckich gwiazd jak na przykład Demis Roussos, Vicky Leandros, Costa Cordalis, Antique, Bouzuki Band.

Skład grupy:

Magdalena Januszkiewicz (laureatka programu „Szansa na Sukces”) – śpiew;
Jannis Buras (muzyk i wokalista zespołu ELENI i PROMETHEUS, twórca greckich zespołów Orfeusz i MYTHOS) – prowadzenie, śpiew, bouzuki, gitara, baglamas;
Christos Markopulos – piano, akordeon, instrumenty perkusyjne.

W programie tradycyjne barwne greckie stroje, greckie instrumenty najpiękniejsze greckie melodie i piosenki, nauka i wykonanie z publicznością tańca GREKA ZORBY, świetna zabawa z profesjonalnym zespołem.

Grecki zespół Mythos często koncertuje, nagrywa płyty, występuje w radio i telewizji. Koncertuje z powodzeniem w salach kameralnych (koncert akustyczny unplugged), klubach muzycznych, jak również na dużych imprezach masowych typu Dni Miasta, Dni Gminy, Dni Powiatu, Biesiada Grecka, Festyn, Piknik Europejski, Dożynki, Festiwale Folklorystyczne, Juwenalia, Koncerty Sylwestrowe, itp. Proponujemy również zainteresowanym ośrodkom kultury kameralny program pod tytułem „Spotkania z poezją i muzyką grecką” w wykonaniu grupy Mythos.

Zespół Mythos prezentuje się również na koncertach okolicznościowych, bankietach, konferencjach, balach, imprezach typu event organizowanych przez zakłady pracy, firmy, programach edukacyjno-integracyjnych dla szkół itp.

W ofercie także warsztaty muzyczne oraz kursy tańców greckich dla zainteresowanych ośrodków kultury i osób prywatnych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w rytm Zorby!

Zobacz także: Kolędy świata z zespołem Mythos.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Mythos?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com