POLECAMY

Zespół My Bike to formacja złożona z muzyków od wielu lat aktywnych na polskiej scenie muzycznej. Wszyscy, poza wokalistą tworzyli zespół Pectus. Jako Pectus właśnie,
zdobyli wiele prestiżowych nagród, a wśród nich Słowika Publiczności na Sopot Festival, Superjedynkę i Brązową Premierę na KFPP w Opolu, zwyciężyli w telewizyjnym show Hit Generetor oraz odebrali Złotą Płytę za debiutancki album. Obecnie wraz z wokalistą, Pawłem Skibą tworzą zespół My Bike, który opiera swój repertuar na rockowo-popowym, gitarowym brzmieniu popartym solidną sekcją rytmiczną. W twórczości My Bike nie brak również subtelnych chilloutowych brzmień jak i kompozycji zahaczających o klimat alternatywny.
Na pierwszej płycie zespołu pojawią się zatem propozycje utrzymane w tychże stylizacjach. Najsilniejszy nacisk muzycy kładą na jakość brzmienia i warsztat poparty setkami zagranych koncertów, ciągle szukając możliwości urozmaicenia i udoskonalenia własnej twórczości, ucząc się od najlepszych jak np. Gordon Haskell, którego utwór i wykonanie znajdzie się na debiutanckiej płycie My Bike.
Grupę tworzą: basista, Bartek “Skiming” Skiba, perkusista, Rafał Inglot, gitarzyści, Damian Kurasz i Grzegorz “Buniek” Samek, klawiszowiec, Adrian Adamski i wokalista Paweł Skiba.

Chcesz zorganizować koncert zespołu My Bike?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com