POLECAMY

Pokazy finalistów V edycji Mam Talent!

MultiVisual – najnowsza propozycja artystyczna, która łączy w sobie pokazy alternatywnej sztuki cyrku współczesnego z pokazami przy użyciu najnowocześniejszych rekwizytów multimedialnych. W trakcie pokazów wykorzystywane są min. rekwizyty potrafiące wyświetlać w powietrzu dowolne grafiki, napisy czy sekwencje kolorów.

Grupę tworzą:

•  Tomasz „Barney” Piotrowski – finalista IV edycji programu Mam Talent     zobacz więcej
•  Kamil „Dzielny” Dziliński – półfinalista I edycji programu Mam Talent        zobacz więcej
•  Michał „Shao” Szałucho – uczestnik III edycji programu Mam Talent            zobacz więcej

Jako zespół MultiVisual wystartowali w V edycji Mam Talent, dochodząc do finału tego programu.

Podstawowy program artystyczny tworzą następujące pokazy:

Manipulacje obręczą – dzięki umiejętnościom artystów chromowane obręcze ożywają nascenie, dynamicznie poruszając w powietrzu, by za chwilę magicznie zawisnąć w przestrzeni. Pokaz który znany z castingu 5 edycji programu Mam Talent, który zagwarantował grupie przejście do półfinału.

MultiVisual Lightshow – unikalny pokaz przy użyciu najwyższej klasy programowalnego sprzętu żonglerskiego, który dzięki wbudowanym diodom LED może świecić dowolnym kolorem. Daje to możliwość zaprogramowania rekwizytów w taki sposób, aby świecił, migał i zmieniał kolory, światłem obrazując muzykę wykorzystaną w pokazie. Dzięki specjalnym rekwizytom, stworzonym specjalnie na potrzebę projektu MultiVisual, w trakcie pokazu wyświetlone może zostać dowolne logo, napis czy inna grafika – wszystko to na żywo na oczach widzów.

Manipulacje Laserami – pokaz w trakcie którego artyście zaginają wydobywające się z ziemi lasery, bo po chwili magicznie mnożyć je w rękach tworząc przepiękne kształty wypełniające całe pomieszczenie. Pokaz znany z półfinału 5 edycji programu Mam Talent!

Ponadto program artystyczny może zostać rozwinięty o następujące pokazy:

Żonglerka kontaktowa – jedna z najbardziej niesamowitych form żonglerki artystycznej. Opiera się na zasadzie manipulacji obiektami bez wyrzucania ich w powietrze. Do pokazów wykorzystywane są kryształowe kijki oraz kule, które manipulowane w dłoniach, toczone.

Manipulacje Buugengami – pokazy w wykonaniu Shao cechuje niesamowita energia którą przekazuje widzom. Dzięki swoim umiejętnościom potrafi on przenieść widza w odrealniony świat iluzji optycznej, oprawiony tajemniczą muzyką.

Flow Poi – znany z castingu IV edycji programu Mam Talent, pokaz tańca z wykorzystaniem Poi. Dynamiczne połączenie tańca, iluzji oraz manipulacji przy użyciu rekwizytów pochodzących z Nowej Zelandii.

Żonglerka klasyczna – Bardzo dynamiczny pokaz, prezentujący pochodzący a chin rekwizyt, jakim jest diabolo. W trakcie pokazu wykonuję różne skomplikowane figury, min. wyrzucając diabolo bardzo wysoko i łapiąc na cienką linkę.

Jeżeli spełnione zostaną określone warunki techniczne, program możemy rozwinąć o pokazy tańca w powietrzu, w wykonaniu półfinalistki IV edycji programu Mam Talent – Magdaleny Sztencel:

Taniec na Trapezie – znany z półfinału IV edycji Mam Talent – pokaz na wirującym Trapezie, w którym tancerka w romantycznej choreografii unosi się w powietrzu wykonuje szereg widowiskowych ewolucji.

Taniec na Szarfie – pokaz na zawieszonym nad głowami publiczności materiale, na który wspina się tancerka wykonując przepiękne i jednocześnie niebezpieczne ewolucje.

Chcesz zorganizować pokaz MultiVisual?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com