POLECAMY

Oferta „Koncertu Świątecznego” została przygotowana dla tych z Państwa, którzy chcieliby  uświetnić swoje przyjęcie koncertem młodej, niezwykle utalentowanej i znanej już na polskim rynku muzycznym wokalistki Moniki Borzym. Specjalnie dla naszych Klientów artystka przygotowuje repertuar kolędowo-pastorałkowy, w którym nie zabraknie również  znanych i lubianych świątecznych piosenek amerykańskich. Występ Moniki na pewno będzie niezapomnianym zwieńczeniem świątecznego przyjęcia i na długo pozostanie w sercach Państwa Gości.

Serdecznie zapraszamy do organizacji koncertów świątecznych z udziałem Moniki Borzym Borzym z zespołem i Krzysztofa Kiljańskiego z zespołem. Na Państwa specjalne życzenie możemy połączyć koncert Artystów. Wówczas w repertuarze znajdą znajdą się duety w wykonaniu obojga wokalistów, a towarzyszyć im będzie jeden zespół. Skład podstawowy: piano, bass, perkusja, wokal z możliwością rozbudowania o kolejne instrumenty (wraz z sekcją dętą) w zależności zależności od Państwa budżetu.

Monika Borzym jest jedną z tych niewielu artystek, która koncentruje na sobie uwagę wszystkich od pierwszych dźwięków swojego występu i trzyma w emocjach, dopóki nie zejdzie ze sceny. To objawienie wokalistyki nie tylko na skalę kraju, ale także świata. Szczęściarze mogli zobaczyć Monikę w Sali Kongresowej podczas Jazz Jamboree 2009. Miała wówczas 19 lat i była jedyną z zaproszonych przez Michała Urbaniaka kobiet, jedynym gościem z Polski. Monika Borzym posiada niezwykłe zdolności do zdobywania serc. Jej debiutancki album „Girl talk” spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem w kręgach wielbicieli Jazzu. Znalazł odbiorców także wśród słuchaczy muzyki popularnej, czego dali dowód kupując  ponad 10 000 egzemplarzy płyty. Istnieje również możliwość koncertu w duecie z Krzysztofem Kiljańskim.

Chcesz zorganizować Świąteczny koncert Moniki Borzym?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com