POLECAMY

Mona Lisa to pseudonim artystyczny piosenkarki Renaty Niedbał – Witta. Renata Niedbał – Witta, z wykształcenia prawnik, rozpoczęła swą artystyczną karierę jako solistka orkiestry radiowej pod dyr. Jerzego Miliana w Katowicach. Występowała w takich krajach jak: Finlandia, Szwecja, Niemcy, Turcja, Egipt, Austria z międzynarodowym programem artystycznym i ze znanymi polskimi artystami. W jej repertuarze znalazły się piosenki w różnych stylach, od soulu poprzez jazz, rock and roll, country, pop.

Śpiewała w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, tureckim. Obecnie jest członkiem ZAIKS-u jako autor tekstów. Ma na swym koncie około 100 tekstów piosenek. Pod pseudonimem Mona Lisa, piosenkarka nagrała kilkanaście teledysków, 10 płyt CD, 11 kaset i jedną kasetę video. Wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, w koncercie “Dance Day” na molo oraz w katowickim Spodku z grupą BONEY M.
Mona Lisa proponuje Państwu: barwny, żywy i interesujący koncert trwający ok. 1,5 h, na który składają się piosenki z jej płyt oraz znane, światowe przeboje. Artystce towarzyszą trzy osoby na scenie, które śpiewają i tańczą. Oryginalne stroje, ujmujący głos artystki i charyzma tańczących pań sprawia, że publiczność dobrze bawi się na koncertach Mona Lisy.
Istnieje także program dziecięcy pt. “Pojeździmy po świecie”.

Chcesz zorganizować koncert Mona Lisy?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com