POLECAMY

Zespół Moment powstał w styczniu 2016 roku. Debiutując premierową piosenką pt. „Zawstydzona” chłopaki momentalnie wdarli się na scenę Disco / Dance. W marcu 2016 wydany został singiel pt. Ty jesteś piękna, a dwa miesiące później nagrany został klip do piosenki „Jesteś Doskonała”, który bije rekordy popularności w sieci. 3 mln wyświetleń w 3 miesiące od premiery na portalu YouTube mówią same za siebie!

Zespół Moment współpracuje z Wydawnictwem Muzycznym FOLK. Premiera telewizyjna Klipów do utworów „Zawstydzona” oraz „Jesteś Doskonała” odbyła się w programie VIPO Disco Polo Hity na kanale POLO TV, gdzie prowadzącym jest znakomita osobowość, człowiek posiadający olbrzymią charyzmę – Wojciech Grodzki.

Teledyski Zespołu MOMENT emitowane są w największych stacjach telewizyjnych i radiowych w Polsce m.in. POLO TV, Disco Polo Music, Radio VOX, Radio WaWa, Radio Jard, Radio RMF ON. W czerwcu 2016 utwór pt.”Jesteś Doskonała” zadebiutował w Bestliście Radia VOX FM! W lipcu tego samego roku piosenka znalazła się na 3. miejscu w notowaniu Radia RMF ON.

15.07.2016 – Zespół MOMENT wygrał nagrodę główną DISCO POLO STAR na Śląskim Festiwalu Disco Polo, który odbył się po raz pierwszy w Katowicach (Dolina trzech stawów), debiutując tym samym na wielkiej scenie.

10.08.2016r. za singiel „Jesteś Doskonała” zespół Moment otrzymał Złotą Płytę. Jest to wyjątkowe wyróżnienie dla artysty przyznawane przez ZPAV.

Kanał na portalu YouTube – MOMENT OFFICIAL – odwiedziło już ponad 5,000,000 osób. Jest jednym z najlepiej rozwijających się kanałów w Polsce.

Zespół przygotowuje kolejne nowości muzyczne!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Moment? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com