POLECAMY

Akrobatyczny Teatr Tańca Mira-Art to profesjonalny zespół artystów i twórców, którzy od 1999 roku, poszukując z pasją nowych środków wyrazu artystycznego, połączyli balet z powietrzną akrobatyką, muzyką, kostiumem i światłem, tworząc nad głowami publiczności taneczne widowiska i spektakle aerial z gatunku fantasy. W ich ofercie znajdziecie Państwo zarówno repertuar tańców aerial, jak i propozycje oprawy artystycznych wydarzeń w dużych obiektach zamkniętych i plenerach oraz szeroką ofertę rozrywkową spotkań eventowych dla firm.

Twórcami Mira-Art są:

Mirosława Kister – solistka baletu Teatru Muzycznego w Gdyni i choreograf współpracująca m.in. z Teatrem Wielkim w Łodzi, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Miejskim w Gdyni, Teatrem im. Jaracza w Olsztynie, SaltimBanko Italiano – Dubai.

Krzysztof Okoń – aktor, związany z Teatrem Muzycznym w Gdyni, wielokrotny asystent reżysera Jerzego Gruzy, odtwórca głównych ról m.in. Jesus Christ Superstar, West Side Story oraz dziesiątki ról w kilkunastoletniej karierze teatralnej. Reżyser i scenarzysta spektakli ATT Mira-Art.

Grupa Mira-Art występowała w programie „Mam Talent!”, w którym otrzymała rewelacyjne oceny jury.

Chcesz zorganizować występ grupy Mira-Art? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com