POLECAMY

Twórcy hitu „Miód malina”! Formację tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Za oficjalną datę powstania zakłada się rok 2000, kiedy to zespół rozpoczął pracę nad materiałem wydawniczym. Ich pierwszy utwór „Co ty mi dasz” osiągnął ogromną popularność i jednocześnie stał się jednym z największych hitów disco polo i dance. Kolejne utwory to „Taki jest los” czy „Niech podpowie ktoś mi dziś”. Debiutancka kaseta o tytule „Czy to prawda” wydana w roku 2002 zawiera 12 utworów. Jej powstanie grupa w dużym stopniu zawdzięcza zespołowi Top One, który zajął się aranżacjami piosenek oraz jako pierwszy pomógł grupie wkroczyć na rynek.
W roku 2009 formacja wydała kolejny materiał w postaci płyty zatytułowanej „Wróć do mnie”, na niej również znalazło się 12 piosenek. Trzeba podkreślić, że zespół jako jeden z nielicznych tworzy same autorskie utwory, w których można usłyszeć „żywe” instrumenty, np. saksofon. Głównym pomysłodawcą, autorem tekstów i muzyki jest wokalista zespołu Marek. Druga płyta przyniosła hity „SMS” czy „Kocha się raz”.
W roku 2011 formacja zajęła pierwsze miejsce na Festiwalu Disco Polo i Dance w Ryjewie, ale to nie koniec sukcesów tej grupy. Rok później zespół, dzięki widzom programu POLO TV i głosowaniu SMS, zajął pierwsze miejsce na festiwalu DISCO HIT FESTIWAL KOBYLNICA, a piosenka „Jej dotyk” uzyskała tytuł Hitu Lata 2012.

Chcesz zorganizować koncert zespołu MIG?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com