POLECAMY

Twórcy hitu „Miód malina”! Zespół MIG pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska. Formację tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Za oficjalną datę powstania zakłada się rok 2000 , kiedy to zespół rozpoczął pracę nad materiałem wydawniczym. Ich pierwszy utwór „Co ty mi dasz” osiągnął ogromną popularność i jednocześnie stał się jednym z największych hitów Disco Polo i Dance. Kolejne utwory to „Taki jest los” czy „Niech podpowie ktoś mi dziś”. Kaseta o tytule „Czy to prawda” wydana została w roku 2002, a na niej znajduje się 12 utworów. Jej powstanie grupa w dużym stopniu zawdzięcza zespołowi TOP ONE, który zajął się aranżacjami piosenek oraz jako pierwszy pomógł grupie wkroczyć na rynek Disco Polo i Dance.
W roku 2009 formacja wydała kolejny materiał w postaci płyty zatytułowanej „Wróć do mnie”, na niej również 12 piosenek. Trzeba podkreślić, że zespół jako jeden z nielicznych tworzy same autorskie utwory, w których można usłyszeć żywe instrumenty, np. saksofon. Głównym pomysłodawcą, autorem tekstów i muzyki jest wokalista zespołu Marek. Druga płyta to takie hity jak „SMS” czy „Kocha się raz”. Do utworu „SMS” został nagrany teledysk.
W roku 2011 Formacja zajęła pierwsze miejsce na Festiwalu Disco Polo I Dance w Ryjewie, ale to nie koniec sukcesów tej grupy. Rok później zespół dzięki widzom programu POLO TV i głosowaniu SMS zajął pierwsze miejsce na festiwalu DISCO HIT FESTIWAL KOBYLNICA, a piosenka „Jej dotyk” uzyskała tytuł Hitu Lata 2012.
Do utworów na nową płytę tj. „Gdzie Ty jesteś”, „Jej dotyk”, „Tak byś chciała mała”, „Pijemy do samego dna” (duet z formacją Cliver) zostały nagrane teledyski.

Chcesz zorganizować koncert zespołu MIG?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com