POLECAMY

Duet autorski Mick & Elli KBB (KaluznyBluesBand) wydaje płyty z własnymi piosenkami, które również wykonuje na koncertach, głównie po angielsku. Niedawno wydali piąty album Mick & Elli KBB feat. JNR. Robinson (UK) „Can’t Keep Silent”. Grali na festiwalach bluesowych i w klubach w Szwajcarii, koncertują także w Polsce. Wideoklipy Mick & Elli KBB ukazały się na kanałach TBN Europe, jak również w kilku polskich stacjach.

Mick Kaluzny – bluesman, producent muzyczny, wirtuoz gitary i pedagog. Mick współpracował z wieloma polskimi artystami (m.in. Mietek Szcześniak, Krystyna Prońko, Beata Bednarz, MateO) i zagranicznymi (m.in. JNR. Robinson, Calvin Bridges, Wayne Ellington, Sondra Peters, Alexia Gardner). Mick jest producentem, jak i współproducentem wielu płyt i specjalistą od bluesa.

Elli Kaluzny – rewelacyjna wokalistka i autorka piosenek, basistka i gitarzystka. Obok jej twórczości nie da się przejść obojętnie. Głos Elli, jak i jej basowe riffy działają jak magnes, zapewniając niezapomniane wspomnienia koncertowe. W jej kompozycjach słychać wpływy bluesa, jazzu, soul, a nierzadko pojawiają się brzmienia muzyki popularnej i rockowej.

JNR. Robinson (UK) – Junior pochodzi z Londynu. Wzrastał z muzyką gospel i zaczął śpiewać, gdy miał 4 lata. W 1995 roku został wybrany „wokalistą gospel roku 1995”. W musicalu „Mama I Want To Sing” Junior grał obok artystów takich jak Chaka Khan i Deniece Williams główną rolę. Śpiewał też obok artystów muzyki pop, jak Michael Bolton, Yolanda Adams, Coolio i Eternal.

Koncertują jako duet (bas, gitara, śpiew), jako trio (perkusja, bas, gitara, śpiew) lub w kwartecie z angielskim wokalistą JNR. Robinsonem. Prowadzą również warsztaty muzyczne (gitara, śpiew, zajęcia z zespołem, blues & jazz workshops).

Chcesz zorganizować koncert zespołu Mick & Elli KBB?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com