POLECAMY

Jeden z najciekawszych aktorów młodego pokolenia w Polsce. Szerszej publice znany jest z roli Berkowskiego w hitowym serialu internetowym „Nieprzygotowani” produkcji Abstra.tv. Warsztat aktorski szlifował w Instytucie Filmu i Sztuk Audiowizualnych, m.in. pod okiem Joanny Szczepkowskiej, Ewy Kasprzyk, czy też Jerzego Gruzy. Michał Sieńkowski ma na koncie wiele ról, począwszy od teledysków (m.in. główne role w klipach Włodiego, Bezczela czy też Ady), reklam (BGŻ BNP Paribas, PolskiBus.Com), poprzez występy w serialach i filmach krótkometrażowych („Nieprzygotowani”, „Walka” z udziałem m.in. Piotra Fronczewskiego, Julii Wieniawy i Alana Andersza) oraz epizody w „Przyjaciółkach” (prod. Polsat) oraz „Pakcie” (prod. HBO). W 2017 roku Sieńkowski zadebiutował na dużym ekranie w pełnometrażowej wersji serialu „Nieprzygotowani”.

Uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi, jest również współzałożycielem zespołu muzycznego, którego jest wokalistą.

Najbliższe plany Michała to role w filmach pełnometrażowych z dystrybucją kinową oraz serialach telewizyjnych, jednak nie ucieka on od propozycji produkcji internetowych, dzięki którym dał poznać się szerszej publiczności, głównie tworząc parodie największych hitów, osiągające po kilka milionów wyświetleń na portalu YouTube.

Chcesz zorganizować spotkanie z Michałem Sieńkowskim ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com