POLECAMY

,,CHŁOPAKI NIE PŁACĄ’’ – to nie nowy film… To nowy, profesjonalny zespół muzyczny MICHAŁA MILOWICZA! Grupa gra autorski repertuar w klimacie SMILE ROCK, czyli muzykę tworzącą atmosferę uśmiechu, tańca i pozytywnej energii, łączącą w sobie kilka gatunków (pop-rock-funky-blues i reggae) – każdy znajdzie coś dla siebie!
Zespół powstał na początku 2016 roku, a swoją sceniczną premierę przed szeroką publicznością miał latem na Festiwalu w Mrągowie, gdzie wystąpił obok zespołów ,,Wilki” i ,,Voo Voo’’. Premierę telewizyjną miał nieco później w Stężycy, podczas polsatowskiego koncertu ,,Disco pod Gwiazdami”. Od tamtej pory koncertuje z coraz większym rozmachem, nieustannie wzbogacając swój repertuar. Oprócz autorskich utworów i tekstów, ,,Chłopaki” grają też wiązanki znanych światowych przebojów w nowych ciekawych aranżacjach, a wszystko z uśmiechem, żartem i do tańca!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Chłopaki nie płacą?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com