POLECAMY

Jacek Mezo Mejer – raper, autor tekstów – od ponad 10 lat jeden z najpopularniejszych artystów na polskiej scenie muzycznej. Twórca takich hitów jak WAŻNE, SACRUM czy KRYZYS. Zdobywca wielu prestiżowych nagród, w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, SuperJedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards. Jego teksty skoncentrowane są na przekazie. Pisze zarówno motywacyjne i zaangażowane społecznie utwory, jak i refleksyjne i rozrywkowe numery.

Koncerty Mezo to potężna dawka pozytywnej energii, niemal seans motywacyjny dzięki połączeniu zarówno energetycznej jak i refleksyjnej muzyki z otwartą osobowością twórcy i wspierających go na scenie Dj Skilla, beat-boxera Vito WS’a i zdolnych wokalistek. Istnieje również możliwość występu Mezo z zespołem muzyków, jak i z grupą MEZOTEAM, czyli szesnastką świetnych wokalistów, z którymi Mezo zdobył 3. miejsce w telewizyjnym show BITWA NA GŁOSY!

Wersje koncertów Mezo:

  1. Wersja podstawowa. Na scenie Mezo, DJ oraz 2 osoby z Mezoteamu – Vito WS i Kasia Rościnska.
  2. Wersja podstawowa plus 3 muzyków na scenie.
  3. Wersja z całym chórem z programu Bitwa na Głosy (20 osób), bardzo widowiskowy występ
  4. Wersja z Ewą Jach, z którą Jacek stworzył przebój Kryzys; Ewa może wtedy zagrać swoje dwa przeboje Mamy czas oraz Nie boję się. Na scenie 7 osób – 3 muzyków, Ewa Jach, Mezo, Vito WS, DJ.
  5. Wersja z Kasią Wilk.

Chcesz zorganizować koncert Mezo?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com