POLECAMY

Finaliści III Edycji “Mam Talent”.

Dwójka wokalistów i beatbox, która prawie całą muzykę realizuje na żywo głosem. Każdy w zespole ma inne zadanie. Magdalena jest duszą zespołu. To energetyczny wulkan, który wylewa się na publiczność w kolejnych erupcjach improwizacji. Robiący human beatbox Piotrek (lub Zgas) to ciało. Jego eksperymenty z dźwiękami, wykraczają poza tradycyjny, zamknięty w hiphopowej niszy beatbox. Niektóre z tych dźwięków zapewne nie mają jeszcze nazwy. Otoczony sprzętem i elektroniką Michał to mózg. Jego przetworzony głos wypełnia harmonicznie przestrzeń, sporadycznie zapuszczając się w solowe rejestry. Ich muzyka
to świeża mieszanka Jazzu, Hip-hopu, Etno, Bluesa, Reggae i Klasyki.
Spontaniczność, improwizacja i niesamowita żywiołowość w tworzeniu kompozycji opartych na wokalu to cechy charakterystyczne Me Myself And I.

MAGDALENA PASIERSKA – Jest wokalistką – samoukiem. Podstawy edukacji muzycznej zdobywała grając na pianinie w szkole muzycznej Fraza. Następnie studiowała wokal jazzowy we Wrocławskiej szkole jazzu i muzyki rozrywkowej.Brała udział w wielu warsztatach wokalnych z udziałem m.in. Justyny Steczkowskiej i Grażyny Łobaszewskiej. Podstawy technicznie zdobywała pod kierunkiem Marzeny Wojak.Uczestniczyła w wielu projektach muzycznych takich jak zespół Horn, Music in progress czy Sinusoidal. Jest również autorem muzyki i aranżacji do poezji wrocławskiego poety Chrystiana Belwita.W kwietniu 2006 założyła swój pierwszy zespół Me Myself and I.

MICHAŁ MAJERAN – Jest wokalistą, absolwentem londyńskiej Royal College of Music. Interesuje się różnymi rodzajami muzyki. Występował m.in. jako kameralista w zespołach muzyki dawnej oraz solista w zespołach operowych. Brał udział w wielu festiwalach muzyki poważnej. Interesuje się szczególnie muzyką jazzową i gatunkami pokrewnymi. Pracował jako nauczyciel śpiewu oraz jako aranżer i producent muzyki reklamowej. Jako muzyk sesyjny – również instrumentalista – brał udział w nagraniach i koncertach w kraju i za granicą.Ma na koncie swoją płytę solową z muzyką oratoryjną okresu baroku.
Aktualnie współpracujący beatbokserzy: Saulik, L.O.S, Endru

Oferta Świąteczna:

Koncert obejmuje najpiękniejsze kolędy, zarówno polskie jak i międzynarodowe w nowoczesnej aranżacji electro-beatboxerskiej wykonywane jedynie przy użyciu ludzkiego głosu.
Koncert może się odbyć np. przy świecach, albo nastrojowej scenografii i wizualizacjach. Czas trwania koncertu dostosowany jest do potrzeb klienta, przeciętnie od 30 do 60 min.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Me Myself And I?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com