POLECAMY

Unikatowy i jedyny w swoim rodzaju duet będący fuzją mocnego brzmienia saksofonu i subtelnego dźwięku skrzypiec elektrycznych! Doskonale odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych, od muzyki pop, przez rock, jazz, chillout, aż po muzykę klubową.

Duet wykonuje:

  • energetyczny show z popularnymi hitami znanymi ze stacji radiowych,
  • delikatną muzykę chillout jako tło do różnego rodzaju wydarzeń,
  • eleganckie evergreeny i smooth jazz,
  • live act z muzyką klubową.

Mavi – absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała w rodzinnym Rzeszowie. Od 7. roku życia związana z muzyką klasyczną i skrzypcami. Swoje umiejętności kształciła pod okiem wybitnych pedagogów na wielu kursach skrzypcowych. Mavi od kilku lat związana jest głównie z muzyką rozrywkową. Zainteresowanie muzyką pop rozwijała współpracując z Sylwią Grzeszczak czy Anią Wyszkoni. Na swoim koncie ma również występ z Rodem Stewartem podczas jego koncertu w Polsce. Swoje doświadczenie zdobywała podczas dużych produkcji telewizyjnych (Festiwal w Opolu, Lato Zet i Dwójki, Letnia Scena Eski, Sopot Hit Festiwal).
Mavi jest jedną z nielicznych skrzypaczek wykonujących muzykę elektroniczną oraz klubową. Zafascynowana muzyką house łączy nowe brzmienia z elektronicznym instrumentem, występując z DJ-ami w kraju i za granicą.
Aretha – absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec oraz studentka prywatnej szkoły – Akademii Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w Krakowie. Laureatka programów Must Be The Music, Mam Talent oraz X-Factor. We współpracy z producentem muzycznym Gromee wystąpiła jako support przed jedynym koncertem Mariah Carey w Polsce. Współpracowała z wieloma wykonawcami i artystami, m.in z Michałem Wiśniewskim i grupą Ich Troje, z którą zagrała dwumiesięczną trasę koncertową po Polsce. Od wielu lat, wraz z Dj-ami, tworzy popularne live acty w klubach z muzyką house i dance, koncertując w klubach całej Polski, jak i za granicą.

Chcesz zorganizować koncert duetu Mavi & Aretha ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com