POLECAMY

Mats Meguenni pochodzi z Bergen w Norwegii. Do Krakowa przyjechał kilka lat temu, by studiować medycynę. To jednak nie jest jedyne jego zainteresowanie. Drugie – to muzyka, którą zaszczepił mu ojciec – kompozytor. Zaczynał od gry na trąbce, z czasem ulubionym instrumentem została gitara. Lubi śpiewać, wokalistyka to dzisiaj to, co najbardziej go w muzyce interesuje. Jego świeżość i neoromantyczne podejście do tematu jest szansą na to, że może stać się jednym z ciekawszych objawień naszej sceny muzycznej.
Inspirację i motywację do ciągłego rozwoju czerpie od wielu artystów, dlatego w jego muzyce można odszukać różne style. Mats sam pisze teksty piosenek, sam też je komponuje. Bardziej znany jest jeszcze jako gwiazda TVN – owskiego programu muzycznego, w którym dał się poznać jako wokalista o bardzo interesującym głosie i równie wielkiej charyzmie scenicznej. Dzisiaj pracuje nad własnym repertuarem i rozpoznawalnym wizerunkiem. Założył swój zespół, w skład którego wchodzą: Maciek Hałoń (perkusja), Staszek Srzednicki (bass) i Mateusz Pitala (klawisze).
Staszek i Mateusz są studentami wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, Maciek Akademii Muzycznej w Krakowie. Każdy z nich wnosi do zespołu swoje pomysły, nadając utworem ostateczny wydźwięk. Wszyscy z nich mają swoje indywidualne sukcesy i spore doświadczenie sceniczne. Łączą ich podobne zainteresowania muzyczne.

Chcesz zorganizować koncert Matsa Meguenni?  zadzwoń   604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com