POLECAMY

Mateusz Hładki – absolwent wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego – obecnie związany z telewizją TVN – reporter programu „Dzień Dobry TVN”. Specjalizuje się w relacjach „na żywo” i reportażach telewizyjnych. Wcześnie związany z Telewizją Polską. Pracę w TVP rozpoczął od stanowiska asystenta reportera w redakcji „Wiadomości” w TVP 1, następnie pracował w tej redakcji jako reporter porannych i popołudniowych wydań serwisu – zajmował się relacjonowanie prac Sejmu i Senatu. Otrzymał bezterminową akredytację dziennikarską przyznawaną przez Marszałka Sejmu. Od 2007 do 2009 roku związany z telewizją TVN i redakcją programu publicystycznego „Teraz MY”, gdzie był reporterem śledczym. W 2009 roku ponownie rozpoczął pracę w redakcji „Wiadomości” TVP 1 na stanowisku reportera głównego wydania serwisu oraz prezentera porannych i popołudniowych wydań głównego serwisu informacyjnego TVP. Z „Wiadomościami” związany do końca 2011 roku. W lipcu 2009 roku dołączył do grona prezenterów serwisów informacyjnych TVP Warszawa, gdzie pracował także na stanowisku wydawcy programów publicystycznych: „Zestaw Powiększony” – audycja emitowana „na żywo” z udziałem widzów i „Progi i bariery” – studyjny program poświęcony życiu w Polsce osób niepełnosprawnych.

Mateusz Hładki ma też doświadczenie w pracy dziennikarza radiowego. Był reporterem radia „Radiostacja” oraz wydawcą serwisów informacyjnych i prezenterem w Polskim Radiu RDC.

Biegle włada językiem angielskim, co potwierdzają certyfikaty Cambridge: First Certificate in English oraz Certificate in Advanced English i językiem niemieckim, którego znajomość potwierdzają: Zertifikat Deutsch i Zentrale Mittelstuffeprufung – Goethe Institut.
W stopniu średniozaawansowanym posługuje się również językiem francuskim.

Chcesz zaangażować Mateusza Hładkiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com