POLECAMY

MaSza to nazwa formacji wokalno-tanecznej oraz artystyczny pseudonim jej założycielki. Zespół MaSza powstał w październiku 2014 roku z inicjatywy wokalistki zespołu Aleksandry Paszkiewicz. Grupa w bardzo szybkim czasie pozyskała wielką sympatię fanów muzyki Disco Polo & Dance, a wszystko dzięki piosence „Słodka Kotka”, którą MaSza ma na swoim koncie. „Hej Wesele Hej”, „Bo Tylko Ty”, „Słodka Kotka”, „Ze Mną Bądź”, „Hej Hej Hello” – to tylko nieliczne produkcje, które na stałe wpisały się w historię muzyki Disco-Dance i są chętnie grane przez Dj-ów, stacje radiowe i telewizyjne.
Skład formacji:
Aleksandra Paszkiewicz – pseudonim MaSza – liderka i wokalistka,
Dwoje utalentowanych tancerzy z bogatym dorobkiem artystycznym: Katarzyna Szyszko i Radosław Sobierajski.
Tancerze: Radosław Radnaro Sobierajski – dyplomowany instruktor tańca nowoczesnego jumpstyle. Choreograf grupy tanecznej shadows. Swój styl doskonali od wielu lat. Od niedawna trenuje również break dance oraz popping. Występował w 4. edycji Got To Dance Tylko Taniec. Od 2017 współpracuje z francuską grupą La Horde, która tworzy spektakle taneczne pokazywane w teatrach na całym świecie.
Katarzyna Szyszko – tańczy od 5. roku życia. Taniec nowoczesny tańczyła ponad 10 lat. Zdobyła kilkukrotnie mistrzostwo okręgu łódzkiego oraz wicemistrzostwo Polski. Po rezygnacji z tańca nowoczesnego poznawała inne techniki takie jak Hip Hop, Jazz, Modern. Od niedawna prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi. Jest też animatorem i wychowawcą.
Muzyka:
Repertuar zespołu MaSza to moc energia i nowoczesność, która tryska z każdego przeboju grupy. Spośród utworów formacji każdy znajdzie coś miłego dla siebie, od lekkich kawałków o miłości poprzez odważne eksperymenty z unowocześnieniem muzyki biesiadnej, aż po bardziej taneczne klubowe brzmienia.
Zespół ze względu na bogaty repertuar idealnie sprawdzi się na koncertach plenerowych, koncertach klubowych, imprezach towarzyszących wydarzeniom sportowym, galach i przeglądach.

Chcesz zorganizować koncert zespołu MaSza? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com