POLECAMY

Marzena Ugorna – jedna z lepiej zapowiadających się artystek młodego pokolenia. Nieliczna, która stawia na treść i siłę przekazu. Autentyczna i wyrazista. Muzycznie określona. Obdarzona charakterystyczną “ciemną” barwą głosu. Okrzyknięta “wielką damą polskiego bluesa”. Półfinalistka III edycji The Voice of Poland. Laureatka programu Szansa na sukces, a także ogólnopolskich festiwali. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zakochana w muzyce i jej magicznej sile. Muzyka jest tym, co ją inspiruje, co wyraża jej nastroje, interpretuje zdarzenia i daje energię do działania.
Pomysłodawca, dyrektor artystyczny i producent projektu BLUES SYMFONICZNIE, w którym Artystka łączy dwa odległe światy muzyczne, najprawdziwszy w treści blues zestawiony z klasycznym brzmieniem orkiestry symfonicznej. Wkrótce ukaże się jej debiutancki singiel.

Program świąteczny.

Zachęcamy  do współpracy przy wyjątkowo klimatycznym projekcie KOLĘDOWYM Marzeny Ugornej. Program koncertu oparty jest na tradycyjnych polskich kolędach w nowatorskim wykonaniu. W projekt zaangażowani są czołowi muzycy polskiej sceny rozrywkowej.

Chcesz zorganizować koncert Marzeny Ugornej? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com