POLECAMY

Piosenkarka i tancerka. Komponuje, pisze teksty, układa choreografię. Przez kilka lat koncertowała w Peru. Razem z Dj Arggic przygotowała kilka klubowych piosenek i jako duet byli nominowani do SpoBeat Music Awards w kategorii Debiut Roku. Impreza odbywała się w Limie. Ich piosenkę „Time To Say Goodbye” można było usłyszeć w radiu Euphoria i Muschroom. Marta współpracowała również z Dj Mischą oraz wytwórnią Blue Wings Records, a także Grammer Music. Niedawno wróciła do Polski i cały swój czas poświęciła Zumbie. Tańczy i śpiewa, stąd pomysł na piosenkę „Zumba”. Kilka miesięcy temu miała przyjemność poznać genialnego polskiego kompozytora, multiinstrumentalistę Filipa Siejkę. Pomysł na połączenie dwóch jej miłości – tańca i śpiewu, bardzo mu się spodobał. Skomponował dla niej wspomnianą piosenkę pt. „Zumba”. Chciała, aby była to piosenka opisująca ją w 100%.
Teledysk w niewielkiej części pokazuje układ choreograficzny, który jest opracowany dla całej piosenki. Tancerze, którzy występują w teledysku, są również częścią całego show. To z nimi, w tym samym składzie, Marta Chodyńska chce występować na scenie.

Chcesz zorganizować występ Marty Chodyńskiej?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com