POLECAMY

Marla Cinger to zespół poruszający się w klimatach muzyki akustycznej, folku, bluesa i rocka, powstały w 2008 roku. W skład zespołu wchodzą: Joanna Kucharska (bas, wokal), Arek Bieszke (gitara akustyczna, wokal), Michał Miegoń (gitara elektryczna, elektronika) i Krzysztof Wroński (perkusja). Grupa z początku była solowym i minimalistycznym projektem Joanny, z czasem przerodziła się w pełny kwartet. W lipcu 2009 r. Marla wygrała konkurs dla młodych zespołów „Uchodrom”, organizowany przez klub Ucho.
Na początku 2010 r. grupa wydała debiutancki album „Congs”. Zespół grał m.in. na festiwalu Globaltica oraz u boku takich grup jak Pustki czy Hotel Kosmos. Marla Cinger występowała również z powodzeniem na koncertach na Litwie podczas „Pomorskiego Jesiennego Bigosu Artystycznego” jesienią 2010 r. Piosenki zespołu, oprócz anten radiowych, pojawiły się m.in w cyklicznym programie TVP Polonia „Gra w Miasta”.
Wszyscy czterej członkowie zespołu aktywnie tworzą trójmiejską niezależną scenę muzyczną, oprócz Marli Cinger występują w takich grupach jak Kiev Office, Ląd Morze Ląd, Mazzoll minimal perfection orchestra, Trans-Syberia czy Deep Blue Dive.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Marla Cinger?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com