POLECAMY

Markus P uważany jest za znakomitego i entuzjastycznego, bardzo szybko rozwijającego się pianistę oraz wokalistę. Znany jako zespół, gra i śpiewa w amerykańskich piano bars, często występuje jako muzyk sesyjny z artystami przyjezdnymi z Europy, intensywnie zajęty weekendowo na polskich koncertach, eventach, pokazach mody. Prowadzi szereg prestiżowych imprez z muzykami takimi, jak np. Stachursky, Feel, Weekend, Boys, Classic, Lady Pank, Danzel itp. Jest kompozytorem wielu piosenek, np. „Tu jest”, „Pozwól pokochać”, „Jesteś blisko”. Muzyka jest jego pasją, której oddał całe swoje serce.
Medialną stronę zapoczątkował kilka lat temu swoim autorskim programem „VIP-Chicago” w TV Polvision (wywiady z polskimi gwiazdami), który prowadził przez kilka lat w regionalnej TV. Dla wielu z młodszej generacji rozpoznawalny z klubu Stereo (Chicago).
Swoją muzyczną premierą „Za tą chwilę” zaistniał w sercach fanów jako muzyczny romantyk z anielską duszą. W teledysku występuje amerykańska Miss Illinois włoskiego pochodzenia – Jennifer Christenson, która swoim urokiem osobistym oraz niebanalną inteligencją przyświeca blasku temu utworowi.
Nowe pomysły muzyczne wpłynęły na dynamiczny rozwój i nową karierę, kolejne piosenki, teledyski, koncerty. Tym razem z polskimi przebojami, z zamiarem podbicia nie tylko rynku amerykańskiego, ale i europejskiego, w dynamicznym stylu dance.

Chcesz zorganizować koncert Markus P?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com