POLECAMY

Mariusz Sobczyk BAND to zespół wykonujący muzykę Disco Polo – Dance. Skład zespołu to: wokalista – lider Mariusz Sobczyk, DJ – realizator dźwięku Piotr (DJ ROCKU) oraz dwie tancerki – Angelika i Wiola. Mariusz po swoim solowym występie w programie TALENT SHOW „DISCO STAR” w 2012 roku założył grupę Mariusz Sobczyk BAND. W lipcu 2013 wzięli udział w najważniejszym w Polsce Festiwalu muzyki Disco: DISCO HIT FESTIVAL KOBYLNICA. Od tego czasu dużo koncertują i biorą udział w festiwalach, konkursach oraz programach telewizyjnych.
Ich teledyski emitowane są w: DISCO POLO MUSIC, POLO TV, POWER TV, iTV – ToTV. Piosenki grane są w rozgłośniach radiowych disco polo w całej Polsce. Współpracują z najbardziej popularnymi i sprawdzonymi producentami w branży.

Posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu koncertów i różnego rodzaju imprez. Dzięki temu ich występ na scenie jest charyzmatyczny, pełen energii – perfekcyjnie przygotowany. Stawiają przede wszystkim na kontakt z publicznością, pełen wrażeń i miłych niespodzianek (upominki, prezenty)… Ich mocną stroną jest w pełni profesjonalne wykonanie utworów. Jest to wokalno – muzyczny, taneczny show na scenie!

Proponują 60 – 75 minutowy występ zespołu na scenie. Zagrają ok. 10 autorskich piosenek. Na życzenie mogą wykonać piosenki innych popularnych artystów (covery).

Chcesz zorganizować koncert zespołu Mariusz Sobczyk BAND? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com