POLECAMY

Margaret – muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat. Grała na saksofonie oraz brała lekcje śpiewu. Gdy przyszedł czas na dokonanie wyboru: granie czy śpiewanie? Wybrała to, co jest jej sercu najbliższe, czyli śpiew. Szkoliła swój głoś w rodzinnym Ińsku potem w Szczecinie. W tym czasie objeździła całą Polskę biorąc udział w wielu festiwalach.
W liceum był pierwszy zespół, pierwsze komponowanie piosenek… Później życie sprowadziło Margaret do Warszawy. Dojrzała artystycznie, zdobywała muzyczne doświadczenie uświadomiła sobie, że sam dźwięk i mnóstwo ozdobników nie znaczą totalnie nic. Zaczęła myśleć tekstem i emocjami!
Rozpoczęła także kreowanie siebie. Stylizacje, moda, własny blog – to druga po śpiewaniu największa pasja Margaret. Teraz czas na karierę we własnym trendy stylu! „Thank You Very Much” zaczyna podbijać świat!
Poznajcie Margaret – najświeższy głos polskiej sceny muzycznej.
Posłuchajcie jej “Thank You Very Much”, „Cool me down”, „Heartbeat”. Ta dziewczyna ma pomysł na siebie i na dobrą zabawę razem z Wami. Tych piosenek nigdy nie będziecie mieli dosyć. A jeśli będziecie chcieli jeszcze więcej Margaret, zajrzyjcie na bloga i poznajcie jej drugą pasję – modę. Niech Margaret wpadnie Wam w ucho i w oko.

Chcesz zorganizować koncert Margaret?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com