POLECAMY

Dwukrotny zdobywca Mistrza Polski w Iluzji (1999 i 2000), nagrodzony również prestiżowymi nagrodami: Szabli Mistrza Twardowskiego we Wrocławiu (1999), Srebrnego Koguta w Gdyni (2000) oraz Szklanego Magica w Czechach (2000). Światowej Klasy Magic, Artysta – Iluzjonista manipulator, dwukrotny Mistrz Polski w Iluzji, zdobywca wielu prestiżowych nagród, zarówno w kraju jak i za granicą, konsultant sztuk teatralnych. Jest artystą o ogromnym potencjale twórczym, jako jeden z nielicznych iluzjonistów na świecie, wyspecjalizował się w różnego rodzaju uwolnieniach, np: więzów, kajdanek, kaftana bezpieczeństwa. Znakomicie manipuluje różnymi przedmiotami: karty, monety, powodując ich pojawianie i znikanie.
Lata pracy nad sobą i prezentowanym programem sprawiły, że jego występ cechuje wysoki profesjonalizm.
Doskonały kontakt z publicznością, jak i umiejętności artysty pozwalają na prowadzenie pokazu w sposób interaktywny na scenie lub w formie table hoping. Tego typu improwizacji podejmują się wyłącznie artyści na najwyższym poziomie. Polegają one na angażowaniu gości w realizacje poszczególnych sztuczek lub prezentowaniu triców bezpośrednio przy barze lub stoliku. Wspaniała oprawa artystyczna przedstawienia, strój artysty, muzyka, oświetlenie, dodają uroku i tajemniczości.
W swojej karierze artystycznej występował między innymi w Czechach, Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Luksemburgu, Turcji, Tajwanie, Kanadzie, Jordanii i Francji.
Występy gwarantują doskonałą zabawę i niezapomniane wrażenia.

Chcesz zorganizować występ Marka Janusza Kluza? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com