POLECAMY

MARCIN KINDLA to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Do końca 2010 roku wspólnie z bratem tworzył zespół Kindla. W styczniu 2011 rozpoczął działalność solową. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma artystami. Jego utwory wykonywane są przez największe polskie gwiazdy m.in.: Ewa Farna, Stachursky, Andrzej Rybiński czy Piotr Kupicha (FEEL), wspólnie z którym stworzył utwór “Więcej jeśli się da” promujący serial RODZINKA.PL (TVP2).
Jego kompozycje docenione zostały również przez zagranicznych wykonawców takich jak JAY DELANO, PART SIX oraz wschodzącą niemiecką gwiazdę SALLY HOFFMAN. Od dłuższego czasu przez wielu artystów i przyjaciół namawiany do jednego z najważniejszych kroków w swoim życiu – rozpoczęcia muzycznej drogi solo.
Marcin cieszy się opinią pracowitego, konsekwentnego i bez wątpienia utalentowanego człowieka – co w połączeniu z pokorą, wielką wrażliwością na otaczający świat oraz… sporym poczuciem humoru sprawia, że mamy do czynienia z bardzo ciekawym artystą.
Marcin Kindla na swoim koncie ma już setki koncertów. Doświadczenie i obycie ze sceną, w połączeniu z wieloma przebojami wykonywanymi podczas każdego występu, gwarantują udane i wspominane przez długi czas widowisko. Podczas koncertów wykonywane są najbardziej znane utwory z repertuaru KINDLA: “Oddaję Ci wolność”, “Z Kimś takim jak Ty”, “Nie tak to miało być”, czy znany z anten wielu stacji radiowych m.in ESKA i ZET oraz z serialu M JAK MIŁOŚĆ przebój “NOWY DZIEŃ”. W trakcie koncertu usłyszymy również autorskie wersje niektórych utworów napisanych dla innych wykonawców oraz premierowe utwory.

Chcesz zorganizować koncert Marcina Kindli?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com