POLECAMY

Małgorzata Krzysica – polska aktorka i wokalistka. Karierę teatralną zaczynała na deskach Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie pracując tam w latach 1988-1991. W latach 1991-1993 grała w Teatrze Bagatela, a od 1993 r. występuje w krakowskim Teatrze Ludowym. Wokalistka, to znana, lubiana i ceniona aktorka scen krakowskich i nie tylko. Jako jedna z nielicznych artystek młodego pokolenia zaśpiewała w Kabarecie “Jama Michalika” u boku Marty Stebnickiej i Haliny Kwiatkowskiej. Scenicznie i filmowo od wielu lat współpracuje z Jerzym Stuhrem i Kazimierzem Kutzem. Partneruje tak znanym artystom jak: Jerzy Trela, Dariusz Gnatowski, Tadeusz Huk, Marian Dziedziel. Sama również gra, uczy i reżyseruje.
Oprócz Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, ukończyła studia pedagogiczne, a także klasę wokalną w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a teraz ukaże się jej płyta zatytułowana “A jednak miłość…”.

Chcesz zaangażować Małgorzatę Krzysicę?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com