POLECAMY

Maja Hyży to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu X-Factor. Doceniona przez jurorów, pokochana przez widzów. To o niej Czesław Mozil powiedział: „Jesteś bezczelnie zdolna”.

Debiutancki album Mai pt. W Chmurach ukazał się w 2015r. W 12 melodyjnych utworach artystka przedstawia swój muzyczny świat, w którym odnaleźć można jej pierwsze inspiracje soulem i R&B. W Chmurach to płyta pełna emocji, wzruszeń, jak i energetyzujących dźwięków. Wyjątkowa barwa i charakterystyczna głębia głosu Mai dopełniają całości. Ten album to ogromna dawka pozytywnego brzmienia i pop-u na najwyższym poziomie.

Z debiutanckiego albumu pochodzi singiel „Będę Kochać” (prawie 3 mln odtworzeń na YT), który Maja zaprezentowała podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu.

Wyjątkowa barwa i charakterystyczna głębia głosu przyniosły jej uznanie jurorów i uwielbienie widzów. Talent ten intensywnie rozwija pracując nad kolejną płytą, poszukując inspiracji w takich artystach jak: Alicia Keys, Emeli Sande, Ella Eyr.

Artystka miała okazję zaprezentować materiał z debiutanckiej płyty występując jako support Marcy Gray.

PROGRAM KONCERTU:
Maja na koncertach wykonuje materiał z debiutanckiej płyty „W chmurach” oraz wybrane covery w autorskich aranżacjach.

Chcesz zorganizować koncert Mai Hyży?  zadzwoń   604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com