POLECAMY

Bartosz Szubert od wielu lat zajmuje się iluzją. Od dziecka miał styczność ze sceną i artystami estradowymi. Zaczynał występować na scenie już jako mały chłopiec, a swoje umiejętności rozwijał pod okiem rodziców – iluzjonistów występujących na arenie międzynarodowej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu może dzisiaj zaoferować Państwu niepowtarzalne przeżycia w połączeniu z oryginalnością. Pasja, którą jest dla niego iluzja, znajduje swoje odbicie w pokazach. Nie podąża starymi kanonami i chętnie eksperymentuje z formą, zmienia choreografię i triki, co nadaje jego występom świeżości, oryginalności i pozwala odróżnić się od konkurencji.

POKAZY DUŻEJ ILUZJI (od 15 do 60 minut) dedykowane na:
WESELA, EVENTY FIRMOWE, POKAZY PLENEROWE, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE – BALE KARNAWAŁOWE, ANDRZEJKI, MIKOŁAJKI, JUBILEUSZE, SYLWESTER, I INNE.

Efekty dużej iluzji prezentowane w duecie z asystentką. Łączenie ze sobą metalowych obręczy sprawdzanych przez widzów, odczepianie części własnej ręki, lewitacja stolika, rozkładanie partnerki na trzy części na oczach widzów, przecinanie partnerki na trzy części, uwalnianie się asystentki zamkniętej przez widzów w klatce z obręczy, niesamowita kilku sekundowa zamiana iluzjonisty z uwięzioną asystentką, oswabadzanie się z kajdan zapiętych przez widzów, partnerka pojawiająca się z pustej skrzyni, przebijanie skrzyni 27 szpadami i sztyletami z partnerką zamkniętą w środku, jest to trik o największej ilości wbijanych szpad w skrzynię w Europie, prawdopodobnie również na świecie.

POKAZY DLA DZIECI NA KAŻDĄ OKAZJĘ (od 15 do 45 minut):

W programie wiele sztuczek, które bawią, uczą oraz rozweselają dzieci w każdym wieku. Przedmioty pojawiają się oraz znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Chustki przenikają przez szklanki. Napój znika w gazecie po czym wraca z powrotem do szklanki.  Dzieci biorą czynny udział w pokazie, czarując na scenie z iluzjonistą. W finale dzieci razem z czarodziejem wyczarowują żywe zwierzątko. Pokaz pozostawia wiele miłych i niezapomnianych wspomnień na długi czas. Uśmiech, dobra zabawa i magiczne przeżycia to priorytet pokazów.

PROJEKTY SPECJALNIE:

Promowanie nowych produktów, usług oraz firm przy pomocy efektów iluzji skonstruowanych specjalnie na tą okoliczność. Posiadając szeroką wiedzę, kreatywny otwarty umysł oraz posiłkując się sztuką iluzji można stworzyć niewyobrażalne efekty zapewniające niezwykłą oprawę zleceń specjalnych oraz indywidualnych. Zlecenia zawsze dopasowane  do potrzeb, wymogów oraz budżetu klienta.

Chcesz zorganizować MAGO Magic Show?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com