POLECAMY

Magdalena Welc – młoda wokalistka, najmłodsza jak dotychczas zwyciężczyni programu „Mam Talent!”

Jesienią 2010 roku przebojem, a właściwie interpretacją trzech przebojów, zawładnęła sercami i wyobraźnią milionów Polaków (na castingu w Gdańsku zaśpiewała utwór Edyty Geppert „Niczego nie żałuję”, w półfinale wykonała utwór „Do kołyski” grupy Dżem, a w finale zaprezentowała piosenkę „Och życie, kocham cię nad życie” z repertuaru Edyty Geppert).

Telewizyjni widzowie trzeciej edycji programu Mam Talent!, widownia w studiu, członkowie wymagającego i surowego jury byli pod wrażeniem dojrzałego nad wiek występu młodziutkiej wykonawczyni.

W 2011 roku nakładem Stowarzyszenia ART-PRO wydano płytę „Sianko na stół – kolędy i pastorałki”. Krążek okazał się sporym sukcesem a autorskie pastorałki „Babci zegar” oraz tytułowe „Sianko na stół” zagościły na wielu przeglądach i kolędowych festiwalach.

Niedawno ukazała się piosenka „Kasety Mamy”, która stanowi hołd dla wykonawców starszego pokolenia i nawiązuje do największych polskich przebojów… Do tej piosenki ukazał się też teledysk.

Charakterystyczna i nietuzinkowa barwa głosu w połączeniu ze starannie dobranym repertuarem sprawia, że występy Magdaleny Welc na długo pozostają w pamięci słuchaczy. Na scenie Magdzie towarzyszy pięcioosobowy zespół profesjonalnych instrumentalistów. W czasie programu usłyszymy covery znanych i lubianych wykonawców, ale co najważniejsze będziemy mieli okazję poznać piosenki autorskie.

Chcesz zorganizować koncert Magdaleny Welc?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com