POLECAMY

IMAN Magdy Navarrete miesza style, epoki, brzmienia, kultury.

Łączy bolera z lat 30. i elektronikę, flamenco z orientem i Polskę ze światem, tradycję z nowoczesnością i elegancję z szaleństwem. Iman to fuzja muzyki latynoskiej i rytmów etnicznych w objęciach elektroniki. MUZYKA wyważona, choć ognista.
Pomysł na nagranie krążka narodził się na ulicznych targach urugwajskiej stolicy Montevideo i warszawskiej Pragi – odnalezione tam stare płyty winylowe z bolerami wskazały – po kilku eksperymentach muzycznych i rytmicznych – najnowszy trend: „electro bolero”. To, co Gotan Project stworzył dla tańca argentyńskiego, Magda Navarrete tworzy dla boler latynoskich.
Słuchającym tego albumu przyjdą na myśl przedrewolucyjna Hawana, tawerny Rio de Janeiro i tajemnicza Andaluzja. Płyta przypomni tradycyjne bolera, dziś trochę już zapomniany styl muzyki Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, ale także tango, flamenco, bossa novę i kilka niespodzianek – a wszystko to w wyjątkowym połączeniu z elektroniką w rękach młodych polskich twórców.
MAGDA NAVARRETE – to kobieta z pasją, jest ciągle w drodze gdzieś między Warszawą, Madrytem, urugwajskim Montevideo i irlandzkim Galway. Śpiewa bolera, tańczy flamenco, uczy się u największych mistrzów latynoskich gatunków, ale też sama znajduje czas, aby dzielić się wiedzą z innymi prowadząc wokalne i taneczne warsztaty. 3 lata temu wydała pierwszą płytę „Chili”ze swoim zespołem Noche de boleros. Dziś znalazła w końcu czas, aby nagrać album pod własnym nazwiskiem – IMAN.
Na płycie gościnnie Staszek Soyka!
Koncert Magdy Navarrete to interaktywne widowisko z użyciem wizualizacji.

Chcesz zorganizować koncert Magdy Navarrete?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com