POLECAMY

Magda Femme – polska wokalistka muzyki pop. Autorka tekstów i kompozytor. Początkowo związana była z Ich Troje, by po opuszczeniu tego zespołu zająć się karierą solową.

Marcin Czerwiński tworzy, komponuje, aranżuje oraz pisze teksty. Od najmłodszych lat stawał na scenie, brał udział w licznych konkursach i przeglądach, których jest laureatem. Muzyka szybko przeobraziła się w życiową pasję, na którą postawił absolutnie wszystko. Ma za sobą udział w finałowych odcinkach programu telewizyjnego „Ekipa na swoim”, gdzie koncertował. Uczestniczył w wielu konkursach, ale dużą rozpoznawalność uzyskał dzięki udziałowi w programie „Must Be The Music”, w którym awansował do półfinału jednocześnie wygrywając casting publiczności, spełniając oczekiwania widzów oraz wymagającego jury.

Razem stworzyli duet w nowej, klubowej odsłonie. Po sukcesie piosenki „Bo to moja wina” przygotowali taneczny materiał, który cieszy się ogromną popularnością w klubach i dyskotekach. Ich energetyczny występ zapewni dobrą zabawę, a publiczność razem z wokalistami będzie mogła zaśpiewać wiele znanych hitów!

Chcesz zorganizować koncert Magdy Femme & Marcina Czerwińskiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com