POLECAMY

Maciej Pol, nazywany przez media „polskim Copperfieldem”zdecydowanie należy do elity polskich iluzjonistów. Jego magia stoi na bardzo wysokim poziomie. Jego sztukę można podzielić na mikroiluzję i makroiluzję.
Mikroilizja to manipulacja, uznana za królową iluzji. Są nią wszelkie sztuczki z małymi przedmiotami, polegające na niewiarygodnej zręczności palców. Manipulacje są najtrudniejsze, ale najmniej wdzięczne, bowiem publiczność ich zbytnio nie docenia.
Jedną z etiud manipulacyjnych – „Zegary” – przygotowywał aż cztery lata i przyniosła mu kilka nagród na zagranicznych festiwalach sztuki iluzji.
Maciej Pol to wybitny iluzjonista, który od wielu lat odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Jako gwiazda występował m.in. w Chicago, Wiedniu, Dubaju i Casablance. Z największego europejskiego Festiwalu Sztuk Iluzjonistycznych w Pradze wrócił z Grand Prix. Wielokrotnie gościł w telewizji oraz na łamach prasy. Urok osobisty i „charme” Macieja w połączeniu z talentem sprawiają, że potrafi on zadowolić nawet najbardziej wybredną publiczność. Po spotkaniu z nim trudno nie wierzyć, że czary naprawdę istnieją.
Oferta programów, które Maciej Pol posiada w swoim repertuarze, zawiera zarówno propozycje dostosowane  do wielkich sal, jak i małych, intymnych pomieszczeń. W bogatej gamie znajdują się programy dla każdej grupy wiekowej. Iluzjonista i jego współpracownicy dopasowują je także do indywidualnych potrzeb klienta i do okoliczności. Wykonują na przykład specjalny show gwiazdkowy, podczas którego Maciej Pol, nawet w zamkniętym
klubie, potrafi wyczarować śnieg. Przygotowują również przedstawienia nowoczesne i klasyczne.
Składają się one z makro i mikro iluzji. Makro znaczy „wielkie”, więc na scenie pojawiają się rekwizyty niezbędne do wykonywania skomplikowanych numerów, takich jak : lewitacja na bańkach mydlanych, przenikanie asystentki przez ciało, teleportacja. Z kolei mikro iluzja to zabawne, bezpośrednie spotkania z publicznością.
W ofercie Macieja Pola nie może oczywiście zabraknąć specjalnego show, przygotowanego z myślą o dzieciach. Podczas godzinnego spektaklu iluzjonista zabiera najmłodszych w baśniowy świat czarów.
Przedstawienia Macieja Pola są na najwyższym, światowym poziomie. Artysta bardzo dba o ich jakość, dlatego pracuje z najlepszymi scenografami, choreografami i muzykami. W rekwizyty zaopatruje się w tych samych miejscach, co największe światowe sławy iluzji. Można więc bez obaw stwierdzić, że Maciej Pol jest naszym najlepszym towarem eksportowym w tej dziedzinie.

Chcesz zorganizować wystep Macieja Pola? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com